Czech / Česky English Deutch

Kariéra

SVÁŘEČ

nástupní mzda: 30.000,- Kč měsíčně

Náplň práce: provádění svařovacích prací, svařování dle certifikátu ISO 9606-1 v metodě 135 (EN 287-1).

Požadujeme: platné oprávnění ke svařování dle certifikátu ISO 9606-1 v metodě 135-D (neplatné zkoušky lze prodloužit i v naší společnosti).

 ZÁMEČNÍK

nástupní mzda: 28.000,- Kč měsíčně

Náplň práce: provádění zámečnických a paličských prací, pálení dle zkoušky ČSN 05 0705 ZP 311-2 1.1 nebo ZP 81 1.1(kdysi D-G2).

Požadujeme: platné oprávnění k pálení dle zkoušky ČSN 05 0705 ZP 311-2 1.1, nebo ZP 81 1.1, kdysi D-G2 (neplatné zkoušky lze prodloužit i v naší společnosti).

NABÍZÍME:

- náborový příspěvek  50.000,- Kč

- 13. a 14. plat

- příspěvek na dovolenou

- řádné zaměstnání v hlavním pracovním poměru ve stabilní společnosti, kde působí odborová organizace KOVO

- program zvyšování a udržování kvalifikace zaměstnanců na níklady zaměstnavatele

-závodní stravování

V případě zájmu o požadovanou pracovní pozici nám zašlete Váš životopis.

Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.

Na Valše 237/21

702 00 Ostrava, Přívoz

e-mail: sekretariatvr@oossro.cz

 Bližší informace k nabídkám volných pracovních míst Vám poskytneme na telefoním čísle 596 172 257.